Шлях до успішного врожаю починається з нами!

Надайте своєчасну допомогу

Нестандартна весна в цьому році кидає все нові виклики аграріям. Вже середина травня, а Озимина «сидить» - слабка, погана, слабка, бліда ... Такі скарги ми чуємо від господарів з різних куточків України. Чим допомогти в такій ситуації? Що робити?

Фахівці компанії Нертус рекомендують провести позакореневе підживлення. Адже, як добре відомо, позакореневе підкірка в період вегетації - ефективний захід швидкого реагування на «сюрпризи» навколишнього середовища. Яке саме добриво краще застосувати?

Однозначно це має бути комплексне добриво, яке дозволить зняти одночасно кілька потенційних проблем і попередити їх виникнення в майбутньому. Вибір препарату залежить від основного фону живлення. Якщо рівень забезпечення азотом низький або середній, краще рішення - добриво Нертус Мікс 400 , до складу якого входить 350 г / л азоту і мікроелементи. Азот прискорить зростання злаків, а комплекс мікроелементів зробить його більш продуктивним і ефективним. Застосування добрива Нертус Мікс 400  забезпечить рослинам активізації зростання і розвитку, процесів фотосинтезу і дихання, поліпшить роботу ферментативних систем, допоможе відновитися після погодних негараздів.

Якщо азотних добрив було внесено досить, для запобігання надмірного зростання і вилягання краще застосувати Нертус Фотосинтез . Склад цього добрива зміщений в сторону мікроелементів, що стимулюють фотосинтез, а кількість азоту незначне. Своєчасна допомога рослинам завжди доцільна і ефективна!

Джерело https://nertus.ua/ru/news/view/Nadayte_svochasnu_dopomogu_